Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše poslání v realitách

Naše realitní kancelář vychází z toho, že práce realitního  makléře se zaměřuje nejen na oslovování potencionálních prodejců, nafocování nemovitostí a jejich zadávání do systému, ale je založena na znalostech trhu (bezplatně oceníme Vaší nemovitost, nabídneme ji za optimální cenu), využíváme psychologii prodeje.

Nemovitosti jsou nabírány s profesionální péčí. Inzerát aktualizujeme, tak aby byl na předních místech inzertních serverů. Součástí inzerce je i analýza sledovanosti, kterou s klientem probíráme a řešíme další strategii prodeje. 

Pro prodej nemovitosti je zpravidla potřeba 2 měsíce usilovné práce. Zařídíme pro Vás veškerý právní a realitní servis, včetně advokátní nebo bankovní úschovy. Pro kupujícího můžeme zajistit financováni Vaší nemovitosti přes naše hypoteční partnery.  

Prodáváte nemovitost a nevíte si rady ? Podrobný postup při prodeji a koupi.  Pokud Vás naše nabídka služeb zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Byli jste spokojeni s našimi službami, pošlete nám pozitivní referenci.

Zaslat referenci

Diamond Home Reality

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?