Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Byli jste spokojeni s naššimi služžbami, poššlete nám pozitivní referenci.

Zaslat referenci

Reference

 

Chtěla bych touto cestou vřele doporučit služžby této „realitky“. Není totižž realitka, jako realitka. S Diamond Home spolupracuji jižž delšší dobu a přístup pana Pastrňáka je skutečně profesionální. Ochota učinit pro klienta PRVNÍ-POSLEDNÍ, profesionální i praktické rady při koupi, nebo prodeji nemovitosti jsou nedocenitelné.

Nejste pro realitního poradce jeden z davu, ale konkrétní člověk, s konkrétní prosbou, problémem, žživotní situací.

Děkuji za stále trvající spolupráci a přeji Diamond Home reality jen samé spokojené klienty, jako jsem já sama.

S úctou S. Hamplová

 

Děkujeme panu Pastrňákovi za profesionální přístup, rychlé jednání a bezvadnou komunikaci při shánění naššeho bytu. Všše proběhlo hladce, spolupráce byla velmi příjemná, komunikace milá a přátelská. Oceňujeme zejména profesionální i praktické rady, ochotu a vstřícnost. Velmi jsme ocenili i kontakt na skvělého finančního poradce.

Vššem vřele doporučujeme tuto realitní kancelář.

Děkujeme za skvělé bydlení :)

Manžželé Hrkalovi

 

S panem TomṚem Pastrňákem jsem spolupracovala při pronájmu bytu ve Vrššovicích a t龞 při koupi bytu do OV v Kladně. Domnívám se, žže jsem dlouhodobě spokojena s poskytovanou služžbou od pana Pastrňáka. Je velice spolehlivý, svojí práci dělá dobře a rád. Vžždy dobře poradí.

Dá se s ním dobře dohodnout, pokud je potřeba řeššit problémy vyplývající z uzavírání smluv atd. Spolupráce vžždy probíhala na úrovni bez zdržžení a zcela hladce.

Do budoucna se na pana Pastrňáka podle potřeby znovu obrátím.

 

Bc. Tatiana Kodrasova

 

S panem Pastrňákem jsem jednal několikrát a má zkuššenost je jen pozitivní. Vstřícný přístup, ochota vyhovět a přizpůsobit se klientovi doplněné o profesionalitu z něj dělá velmi schopného realitního makléře, a proto pokud sám nebo někdo v mém okolí řešší reality, je pan Pastrňák jasná volba.

 

Děkuji za vešškerou péči, rady a t칚ím se na další spolupráci.

 

Lukᚹ Zenkl

 

S realitní společností Diamond Home jsem realizoval prodej bytu na ŽŽižžkově. Spolupráce byla vedena v duchu osobního přístupu a ochoty vyjít vstříc vššem požžadavkům. Měl jsem zejména pocit profesionality a hlavně absolutní jistoty, žže s mým majetkem bude seriózně nakládáno. Prodej proběhl bez jedniné vady k mé plné spokojenosti.

Zdravím Vás a t욹ím se na dalšší spolupráci.

AleššMIH

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?